Avalon Extreme | Avalon EXTREME Rowing Hard 2017
Avalon Extreme | Avalon EXTREME Rowing Hard 2017
17621
page-template-default,page,page-id-17621,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

 

Kiedy: 12.02.2017 r.

Gdzie: box CrossFit GCW (Wał Miedzeszyński 646, Warszawa)

Start: godz. 10:00

 

Dnia 12.02.2017 w boxie CrossFit GCW w Warszawie odbędą się extremalne zawody na ergometrach wioślarskich dla osób niepełnosprawnych i sprawnych. Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej wśród ON, integracja przez sport oraz zakup sprzętu fitness dostosowanego dla osób niepełnosprawnych.

Zawodnicy staną do walki o zwycięstwo w mieszanych parach. Droga do sukcesu nie będzie prosta – przed każdym uczestnikiem wiele kilometrów do przepłynięcia a konkurencja nie zna litości. Zawodnicy nie rywalizują wyłącznie o tytuł czempiona. Wszystkich połączy wspólny cel – zakup nowoczesnego sprzętu sportowego, z którego będą mogli korzystać uczestnicy zajęć prowadzonych przez Avalon EXTREME. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy wspólnymi siłami pokonają dystans wskazany przez Organizatora.

W przerwie zawodów będzie można wziąć udział w sportowych atrakcjach i wygrać gadżety przygotowane przez Avalon EXTREME i CrossFit GCW.

 

SPRAWDŹ SIĘ!

Jeśli chcesz wziąć udział w zawodach – skontaktuj się z nami! Wyślij mail na adres: [email protected]

Zapraszamy także wszystkich, którzy chcą kibicować swoim faworytom oraz są ciekawi czy zawodnikom uda się pobić challenge ROWING HARD!

zobacz więcej