Avalon Extreme | Avalon EXTREME Rowing Hard 2019
Avalon Extreme | Avalon EXTREME Rowing Hard 2019
17585
page-template-default,page,page-id-17585,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

 

Kiedy: 3.02.2019

Gdzie: Academy GCW (Wał Miedzeszyński 646 Warszawa)

 

Zobacz relację z zawodów >> tutaj

 

Zapraszamy na kolejną edycję kultowych zawodów na ergometrach wioślarskich Avalon EXTREME Rowing Hard, organizowaną przez Avalon EXTREME przy współpracy z Academy GCW w Warszawie.

 

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością oraz sprawne!

 

KLASYFIKACJA WSTĘPNA

Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie grupy:

ON – osoby startujące w zawodach na ergometrach z siedziskiem dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością.

SPR – osoby startujące w zawodach na standardowym ergometrze.

 

UWAGA! Osoby z niepełnosprawnością poruszające się samodzielnie, bez użycia wózka, mogą startować w zawodach w grupie SPR (startującej na standardowym ergometrze) lub w grupie ON (startującej na ergometrze z siedziskiem, wykluczającym pracę nóg podczas wiosłowania).

 

Każdy Zawodnik ma 2 próby eliminacyjne po 1,5 lub 2 minuty, aby pokonać jak najdłuższą trasę (mierzoną w metrach) na ergometrze wioślarskim.

 

PRZEBIEG ZAWODÓW

UWAGA: Niezależnie od ilości Zawodników w klasyfikacji wstępnej, do dalszej części Zawodów przechodzą 32 osoby, które uzyskały najlepszy wynik w klasyfikacji wstępnej – 16 osób z klasyfikacji ON i 16 osób z klasyfikacji SPR.

Zawodnicy są łączeni w pary na podstawie wyników indywidualnych z klasyfikacji wstępnej wg klucza: Zawodnik nr 1 ON (najlepszy wynik ON) + Zawodnik nr 16 (najsłabszy wynik SPR).

Pary eliminują się w systemie pucharowym.

 

Więcej informacji w Regulaminie Zawodów >> tutaj

zobacz więcej