Avalon Extreme | Darowizna
Avalon Extreme | Darowizna
17114
page-template-default,page,page-id-17114,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

ZOSTAŃ INDYWIDUALNYM SPONSOREM PROJEKTU PRZEKAZUJĄC DAROWIZNĘ NA RZECZ WYBRANEJ DZIEDZINY AVALON EXTREME!

 

To proste, wystarczy chwila aby dołączyć do najlepszych:

1 Wybierz dziedzinę Avalon EXTREME, którą chcesz wesprzeć (więcej na temat promowanych przez nas dziedzin znajdziesz tutaj).

2 Wybierz formę wsparcia (przelew lub SMS) i przekaż darowiznę

 

ZRÓB PRZELEW

nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

tytuł wpłaty: podaj nazwę wybranej dziedziny: Racing, Drift, Rugby, Sitwake lub Soaring.

nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

 

WYŚLIJ SMS

na numer: 75 165

w treści wpisując nazwę wybranej dziedziny: Racing, Drift, Rugby, Sitwake lub Soaring.

 

Każdy SMS to 5 złotych wsparcia!

 

Koszt SMSa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz rozwoju projektu Avalon EXTREME.

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36  lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

 

Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych, a także w celach  kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. W razie wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody dane w zakresie imienia, nazwiska, wizerunku będą udostępnione sponsorom Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym w ich celach promocyjnych i reklamowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść  skargę do organu nadzorczego.

zobacz więcej