BIEGI

AVALON EXTREME BIEGI:

Rehabilitacja często kojarzy się z nużącymi ćwiczeniami.

Sylwester Wilk – Ambasador Avalon EXTREME, stanowczo zmienił podejście do tematu.

„Wystarczy, że założę protezę, nauczę się w niej biegać, przygotuję się a potem pobiegnę z takim czasem, z jakim biegałem siedem lat temu jako nastolatek i będę w czołówce światowej”, mówi Sylwester Wilk

Po wypadku i amputacji nogi treningi dopasował indywidualnie, dla osób które biegają aby odbudować dawną kondycję i wystartować w najbliższej Paraolimpiadzie.

Dla osób po amputacjach bardzo ważna jest kompleksowa pomoc w powrocie do pełnej sprawności, nie tylko pod kątem zdrowia fizycznego, ale i psychicznego.

AVALON EXTREME dzięki doświadczeniu pracy z osobami po wypadkach, wypracował model ćwiczeń skupiony na treningu, jak również rożnego rodzaju wsparcia który pozwala sportowcom wrócić do dawnej sprawności i uprawiać sporty, w których wcześniej zdobywali znaczące tytuły. Naszym celem jest popularyzacja biegania wśród osób niepełnosprawnych.


Avalon Extreme Biegi

  • godziny treningów
  • setki wybieganych kilometrów
  • liczne maraton

 

BIEGI:

Niejeden człowiek niepełnosprawny jest znacznie silniejszy i sprawniejszy fizycznie, a przy tym i bardziej zmotywowany do działania, niż osoba w pełni sprawna.

Dziś w niemal każdych ważniejszych miejskich zawodach ulicznych biorą udział osoby niepełnosprawne ruchowo. Na myśl nasuwa się pytanie czy w bieganiu najważniejsze są nogi?

Nogi są najważniejsze. Tylko w tym przypadku ich nogi to protezy czy handbike.

Każdy zawodnik biegnie po swoje zwycięstwo. Bez różnicy, czy amortyzują go protezy, czy zaawansowany system w specjalnych butach od japońskiego producenta.

Pasja zawsze pomaga być silniejszym. Mamy pewność, że pasja biegania da odwagę pozwalającą pokonać wszystkie bariery.

Prawdziwy sport jest jeden- to główna misja Avalon EXTREME.

GALERIA ZDJĘĆ