Extreme logo

[AVALON EXTREME

GT CHALLENGE]

[AVALON EXTREME

GT CHALLENGE]

Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu zmagań na torach wyścigowych w całej Polsce, Fundacja Avalon realizująca projekt Avalon Extreme, łączy siły z Polską Ligą Esportową i zaprasza wszystkich fanów motorsportu do wzięcia udział w emocjonujących zawodach racingowych online!

Avalon Extreme GT Challenge to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest wirtualna rywalizacja motorsportowa osób z niepełnosprawnościami oraz osób w pełni sprawnych w duchu idei „Prawdziwy sport jest jeden”.

W sportowej rywalizacji na platformie PlayStation w grze Gran Turismo Sport zmierzą się dwuosobowe teamy zawodników. Każdy team składać się będzie z osoby z niepełnosprawnością i osoby w pełni sprawnej, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zawodów będą mieli równe szanse na zwycięstwo. To zawodnicy wybierają sprzęt, na którym czują się najlepsi, dopuszczalna jest gra przy użyciu joysticków, pada czy też kierownicy. 

[ETAPY GRY]

Cała rywalizacja składa się z 3 etapów:

eliminacje → półfinał → finał

Finał odbędzie się stacjonarnie w profesjonalnej arenie gamingowej ESPOT na warszawskim Powiślu już 12 lutego!

Komentatorzy, live streaming, studio na żywo i niesamowici goście – to będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów motoryzacji i gamingu.

[WIELKI FINAŁ JUŻ 12 LUTEGO W ESPORT SPOT NA WARSZAWSKIM POWIŚLU]

Weź udział w emocjonującym wydarzeniu, poznaj na żywo wspaniałych sportowców, influencerów oraz najlepszych gamerów w kraju!

Spróbuj swoich sił w wyścigu, może to właśnie Ty staniesz na podium i zdobędziesz tytuł Mistrza Avalon Extreme GT Challenge!

[WSPIERAJĄ NAS]

ProMasters
Moto Leader
Sony