[EXTRATRENING
Z AVALON EXTREME
]

[EXTRATRENING
Z AVALON EXTREME
]

[Startujemy z rekrutacją do nowego ogólnopolskiego projektu treningowego. Zgłoś się już teraz!]

Avalon Extreme rusza z nowym projektem realizowanym dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Prowadzone w jego ramach darmowe treningi kondycyjno-siłowe, dostosowane do osób z niepełnosprawnościami odbywać się będą we wszystkich województwach w czasie trwania dwóch czteromiesięcznych cykli. Projekt startuje w maju 2022 r. i zakończy się na początku 2023 r. Grupy treningowe poprowadzi certyfikowany trener przy wsparciu asystenta i wolontariuszy. Wszystko po to, aby dać OzN możliwość realizowania się i pokonywania swoich barier poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych.

[Ośrodki sportowe, trenerzy, wolontariusze, asystenci i chętni uczestnicy poszukiwani! Zgłoś sie na trening!]

Avalon Extreme zaprasza wszystkie ośrodki sportowe, które są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, do wzięcia udziału w nowym projekcie. Zgłaszać się mogą obiekty sportowe, w których na co dzień odbywają się treningi lub które chciałyby rozszerzyć swoją ofertę o zajęcia dedykowane OzN, trenerzy, asystenci, wolontariusze a także chętni uczestnicy zajęć. Treningi są finansowane ze środków PFRON, nie odbywają się w charakterze wolontariatu, tylko przewidziane jest za ich prowadzenie wynagrodzenie. Pokryte zostaną koszty wynajmu sali oraz drobne doposażenie sprzętowe. Zgłaszać się można mailowo na adres: [email protected]

Całość projektu jest realizowana pod hasłem „Wystarczy zacząć”, co jest nawiązaniem do kampanii społecznej Avalon Extreme, zachęcającej do uprawiania sportu przez osoby z niepełnosprawnościami.

Fundacja Avalon Logo
Extreme logo
Logotyp Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych