Avalon Extreme | Kampania
Avalon Extreme | Kampania
17509
page-template-default,page,page-id-17509,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

24 listopada 2018 r. startuje kampania społeczna Fundacji Avalon „EXTRAsprawni. Czy na pewno nie chciałbyś być na moim miejscu?” współfinansowana przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Na projekt składają się spoty telewizyjne, radiowe, działania w mediach społecznościowych i specjalnie zaprojektowana platforma internetowa www.extrasprawni.pl.

 

Kampania ma na celu zmianę myślenia o niepełnosprawności, zarówno wśród osób z niepełnosprawnościami jak i sprawnych. Ideą projektu jest prezentacja aktywności, z pozoru wymagających pełnej sprawności, które jednak z powodzeniem wykonują osoby niepełnosprawne. Chcemy pokazać, że do osiągnięcia sukcesu i rozwijania własnej pasji wystarczy ciężka praca, wsparcie otoczenia i wytrwały trening.

Platforma www.extrasprawni.pl ma na celu integrację osób sprawnych i osób z niepełnosprawnościami poprzez kategorię extrasprawności. Extrasprawność to w naszym rozumieniu pasja, sprawność, talent lub umiejętność, które w połączeniu z ciężką pracą i treningiem sprawiają, że nawet najbardziej codzienna czynność nabiera wyjątkowego charakteru.

 

Dowiedz się więcej o kampanii>> EXTRAsprawni

Dla mediów >> pliki do pobrania

 

zobacz więcej