Sesja zdjęciowa EXTRAsprawni

Wczoraj odbyła się cudowna sesja zdjęciowa, której bohaterami byli Ambasadorzy Fundacji Avalon, bohaterowie Kampanii EXTRAsprawni 2020 oraz podopieczni Fundacji Avalon.

Nieocenione okazało się wsparcie wielu gwiazd, takich jak Antek Królikowski, Ania Dereszowska czy Monika Goździalska, Krzysztof Zalewski, Nadia Długosz oraz mistrz iluzji Y, którzy świetnie bawili się na planie, wspierając jednocześnie bardzo ważne tematy, takie jak sytuacja osób niepełnosprawnych poruszany w kampanii EXTRAsprawni. Oni sami przecież najlepiej wiedzą że #WystarczyZacząć. 

Atmosfera na sesji była wspaniała, wszyscy bardzo przejęci ideą niesienia pomocy. 

Sesja odbyła się także w celu nagłośnienia zbiórki helpuj.pl. 

Celem niniejszej zbiórki Fundacji Avalon jest organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla opiekunów, kadry ośrodków sportowych i wolontariuszy w zakresie udziału osób z niepełnosprawnościami w dyscyplinach sportowych, a także możliwość przeprowadzenia treningów kondycyjno-siłowych dla uczestników. Za zgromadzone dzięki zbiórce środki będziemy mogli także zaoferować więcej miejsc dla uczestników zajęć oraz pokryć koszty sprzętu dla zawodników. 

Link do zbiórki: 

https://helpuj.pl/zbiorki/wystarczy-zaczac-budujemy-dostepnosc-sportowa-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami-4 

Hasłem przewodnim tegorocznej kampanii EXTRAsprawni jest „Wystarczy zacząć!” 

Ten rok rozpoczynamy od rzeczy, których wcześniej nie próbowaliśmy. Planów i marzeń, które odłożyliśmy na półkę. Wystarczy zrobić pierwszy krok, pokonać własne obawy i słabości, zapisać się na trening, rozpocząć swoją przygodę ze sportem. 

Efekty sesji już niebawem. Tymczasem poniżej zapraszamy na mały przedsmak z planu.