Avalon Extreme | Szymon Klimza
Avalon Extreme | Szymon Klimza
17003
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17003,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

AMBASADORZY

MOTTO:

Przeżycia związane ze sportem, rywalizacją oraz zwycięstwem są czymś wyjątkowym. Walka z przeciwnikiem motywuje jednocześnie do walki ze swoimi słabościami. Zawsze znajdzie się powód, aby stać się lepszym, a jak masz powód – na pewno znajdziesz na to sposób”

AVALON EXTREME:

„Avalon Extreme to możliwość pokazania siebie z extremalniej strony, czego brakowało mi po wypadku. Zawsze lubiłem ryzyko i sport, a dzięki Avalon Extreme dalej mogę to realizować.”

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA:

  • Pasjonat sportu w obrębie m.in.: treningu wytrzymałościowego, narciarstwa alpejskiego, wakeboardu, biegów osób z niepełnosprawnością
  • Zwycięzca: Wheel Throwdown 2016 (kat. MEN OPEN) oraz 2017 (kat. MEN ELITE), Wheelmageddon 2017, Battle of Europe.
  • Uczestnik m.in.: Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim osób z niepełnosprawnością, Orlen Warszawa Maraton, PZU Cracovia Maraton, Biegu Fiata Bielsko Biała, II Mistrzostw Krakowa Wakeboardu, PKO Wrocław Maraton, Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym osób z niepełnosprawnością.

Galeria:

Video:

MOŻESZ WIĘCEJ

KONIEC LITOŚCI

ZWYCIĘSTWO ZACZYNA SIĘ OD UPADKU

zobacz więcej