Avalon Extreme | Wolontariat
Avalon Extreme | Wolontariat
17103
page-template-default,page,page-id-17103,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Nie boisz się nowych wyzwań? Świetnie się składa, bo…

 

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji zawodów sportowych i treningów dla osób z niepełnosprawnością!

Więcej o naszych najnowszych aktywnościach: https://avalonextreme.pl/news/

 

Avalon EXTREME to projekt promujący sporty extremalne osób z niepełnosprawnością, prowadzony przez ogólnopolską Fundację Avalon. Przełamujemy stereotypy, rozbijamy bariery i zmieniamy postrzeganie niepełnosprawności przez społeczeństwo. W tym celu organizujemy zajęcia i imprezy sportowe, które możesz tworzyć razem z nami J

 

 

Mamy dla Ciebie ważne zadania…

 • Sędziowanie na zawodach motoryzacyjnych, rugby, wakeboardowych, crossfitowych i biegach ekstremalnych – liczenie punktów, zapisywanie wyników, pilnowanie poprawnego wykonywania zadań, udzielanie informacji o przebiegu zawodów i zasadach.
 • Pomoc techniczna w treningach i turniejach rugby – wsparcie zawodników w przygotowaniu do gry, przesiadaniu się na wózki, opieka nad sprzętem sportowym.
 • Wsparcie treningów crossfit – przygotowanie sprzętu treningowego pod okiem trenera, asekuracja osób na wózkach, pomoc w ćwiczeniach.
 • Pomoc w treningach sitwake’a – ułatwienie osobom z niepełnosprawnością wchodzenia do wody, wsiadania na deskę do pływania, zakładania sprzętu.
 • Inne wydarzenia: praca organizacyjna i asystowanie osobom z niepełnosprawnością – pomoc w przesiadaniu się, pokonywaniu barier architektonicznych, asekuracja.
 • Wsparcie graficzne, sportowe, marketingowe, fotograficzne, medialne lub inne – jesteśmy otwarci na współpracę, nowe pomysły i wszystko, czym możesz się z nami podzielić 🙂

 

 

Doceniamy Twoją pracę i oferujemy Ci…

 • Współpracę na podstawie porozumienia o wolontariacie,
 • możliwość przedłużenia działań na praktyki,
 • rekomendacje, które możesz zamieścić w CV,
 • ubezpieczenie i posiłki w trakcie imprez,
 • szkolenie z asystowania osobom z niepełnosprawnością potwierdzone dyplomem Avalon EXTREME,
 • ciągłość współpracy przy kolejnych eventach i cyklicznych zajęciach,
 • uczestnictwo w treningach crossfitowych, wakeboardowych, rugby,
 • zniżki, prezenty i vouchery od naszych partnerów,
 • możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Fundacji, związanych z życiem osób z niepełnosprawnością (sport, seksualność, codzienne życie osób na wózku),
 • …i mnóstwo świetnej zabawy 🙂

 

 

Dołącz do społeczności Avalon EXTREME…

 • Poznaj nowych ludzi, których pasją są sporty extremalne i zaraź się od nich pozytywną energią 🙂
 • Organizujemy wydarzenia sportowe różnego typu – od motosportu, przez rugby na wózkach, wakeboard, kończąc na extremalnych biegach terenowych dla osób z niepełnosprawnością – Wheelmageddon.
 • Szkolimy naszych wolontariuszy z zakresu pracy z osobami z niepełnosprawnością, aby zdobywali wiedzę praktyczną, którą będą mogli wykorzystać w przyszłości.
 • Dajemy też szansę zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem – wolontariusze wykazujący się wyjątkowym zaangażowaniem oraz organizacją dostaną możliwość koordynowania zespołem na kolejnych imprezach.
 • Umożliwiamy rozwój w wielu dziedzinach, w zależności od zainteresowań i chęci wolontariuszy – jesteśmy otwarci na nowe pomysły i kreatywne podejście do współpracy.

 

 

Nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do społeczności Avalon EXTREME?

Masz pytania, chcesz się zgłosić?

Skontaktuj się z nami: [email protected] 

 

Wolontariusze o nas…

„Jeśli chodzi o całokształt współpracy z Avalonem… Gdyby nie było super, to nie chodziłabym przecież już drugi rok na wolontariat! 🙂 Poznałam mnóstwo wspaniałych i inspirujących ludzi, dzięki temu też utwierdziłam się w przekonaniu, że fizjoterapia to był dobry wybór i ciekawym kierunkiem w przyszłości będzie praca właśnie z niepełnosprawnymi.”

 

„Rodzinny klimat sprawiał, że miało się wrażenie bycia częścią zespołu. To, że wszyscy się znali, żartowali zachęca do wzięcia udziału w kolejnej imprezie.”

 

„Bardzo miłe było to, że organizatorzy zadbali o posiłek dla wolontariuszy. To sprawiło, że poczułyśmy się <zaopiekowane>, a także częścią rodziny.”

 

„Jeśli chodzi o formalności, to nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie. Dokumenty do podpisania były czytelne, a prośba o zaświadczenie zrealizowana niemalże natychmiastowo.”

 

„Tu dzieją się rzeczy nieprawdopodobne, a atmosfera jest wspaniała. I powiem Wam coś w sekrecie, tylko ciii…żeby inni nie usłyszeli…to najlepszy wolontariat na jakim kiedykolwiek byłam.”

 

 

 

 

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36  lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

 

Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych, a także w celach  kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. W razie wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody dane w zakresie imienia, nazwiska, wizerunku będą udostępnione sponsorom Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym w ich celach promocyjnych i reklamowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść  skargę do organu nadzorczego.

zobacz więcej