Sesja zdjęciowa EXTRAsprawni

24 stycznia 2021 roku odbyła się cudowna sesja zdjęciowa, której bohaterami byli Ambasadorzy Fundacji Avalon, bohaterowie Kampanii EXTRAsprawni 2020 oraz podopieczni Fundacji Avalon.

Na zdjęciu znajduje się pięciu mężczyzn na wózkach, jeden mężczyzna z protezą nogi i jedna kobieta.

Nieocenione okazało się wsparcie wielu gwiazd, takich jak Antek Królikowski, Ania Dereszowska czy Monika Goździalska, Krzysztof Zalewski, Nadia Długosz oraz mistrz iluzji Y. Wszyscy uczestnicy sesji świetnie bawili się na planie, wspierając jednocześnie bardzo ważne tematy dotyczące osób z niepełnosprawnościami, które poruszamy również w kampanii EXTRAsprawni. Oni sami przecież najlepiej wiedzą że #WystarczyZacząć.

Atmosfera na sesji była wspaniała, wszyscy czuli się bardzo przejęci ideą niesienia pomocy.

Sesja odbyła się także w celu nagłośnienia zbiórki helpuj.pl, której celem jest organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla opiekunów, kadry ośrodków sportowych i wolontariuszy w zakresie udziału osób z niepełnosprawnościami w dyscyplinach sportowych, a także możliwość przeprowadzenia treningów kondycyjno-siłowych dla uczestników. Za zgromadzone dzięki zbiórce środki będziemy mogli także zaoferować więcej miejsc dla uczestników zajęć oraz pokryć koszty sprzętu dla zawodników.

Link do zbiórki: https://helpuj.pl/zbiorki/wystarczy-zaczac-budujemy-dostepnosc-sportowa-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami-4

Hasłem przewodnim tegorocznej kampanii EXTRAsprawni jest „Wystarczy zacząć!”. Ten rok rozpoczynamy od rzeczy, których wcześniej nie próbowaliśmy. Planów i marzeń, które odłożyliśmy na półkę. Wystarczy zrobić pierwszy krok, pokonać własne obawy i słabości, zapisać się na trening, rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Efekty sesji już niebawem. Tymczasem poniżej zapraszamy na mały przedsmak z planu.

Zdjęcie przedstawia pięciu mężczyzn: czterech z nich znajduje się na wózkach, a jeden z nich ma protezę nogi i trzyma piłkę. Między nimi stoją dwie kobiety: jedna z nich ma laskę, a druga trzyma piłkę.

Na zdjęciu znajdują się czterej mężczyźni: dwóch z nich znajduje się na wózku, jeden z nich ma protezę nogi, ostatni tasuje karty. Na zdjęciu znajdują się też dwie kobiety, jedna z nich ma laskę.

Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn: dwóch z nich znajduje się na wózku, a jeden z nich ma protezę nogi. Na zdjęciu znajdują się też dwie kobiety. Jedna z nich wraz z mężczyzną z protezą podnosi drugą dziewczynę, która opiera ręce na ich ramionach.

Na zdjęciu znajdują się sześciu mężczyzn: trzech z nich znajduje się na wózku, a jeden z nich ma protezę nogi. Na zdjęciu znajduje się też pięć kobiet i pies. Wszyscy mają ręce uniesione do góry.

Na zdjęciu znajdują się czterej mężczyźni na wózkach, jeden mężczyzna z protezą nogi oraz kobieta.

Na zdjęciu znajdują się czterej mężczyźni: dwóch z nich jest na wózkach, a jeden ma protezę nogi. Wszyscy trzymają na rękach uśmiechniętą kobietę.

Na zdjęciu znajdują się dwaj mężczyźni na wózkach, jeden mężczyzna z protezą nogi oraz kobieta.