Logo EXTRAsprawni2020
Wystarczy zacząć

EXTRAsprawni 2020 – kolejna odsłona kampanii społecznej projektu Avalon EXTREME. Hasło przewodnie „Wystarczy zacząć” niesie w sobie zachętę do tego, by nie uznawać swojej niepełnosprawności lub innych przeszkód za słabości, by podjąć wyzwanie, zrobić pierwszy krok i ruszyć w drogę do aktywności życiowej i samorealizacji. Kampania kierowana do wszystkich, zachęca do rozwijania sportowych pasji i realizacji marzeń pomimo wszelkich „słabości”. Już 23 grudnia w TV i Internecie zobaczycie spoty naszej kampanii! Tymczasem, zobaczcie jak powstawała najnowsza kampania EXTRAsprawni 2020.

SEBASTIAN LUTY

prezes Fundacji Avalon, pomysłodawca
i ambasador Avalon EXTREME

Czy Sebastian ma jakieś słabości? Na pewno muzyka, od zawsze miał do niej słabość….ale największa to RAJDY! Szybkość i adrenalina to coś czego nie potrafi sobie odmówić, i nawet nie zamierza! Zaraża pasją!

Niepełnosprawność to nie koniec świata. Polacy postrzegają osoby z niepełnosprawnością jako słabe, gorsze i często się nad nimi litują. My, pokazując im naszą EXTRAsprawność, chcemy udowodnić, że możliwości osób z niepełnosprawnością nie można umniejszać, że dzięki pracy i determinacji mogą być niedoścignieni w wielu sferach życia – mówi Sebastian Luty – prezes zarządu Fundacji Avalon i Ambasador Avalon EXTREME

SZYMON KLIMZA

multisportowiec, ambasador Avalon EXTREME

Szymon, od dziecka uwielbia hamburgery, ma do nich słabość – inne dania mogłyby dla niego nie istnieć. Ale to nie przeszkadza mu utrzymać EXTRAsprawności, bo jego największą słabością jest CROSSFIT! Ciężko wygonić go z siłowni, trenuje codziennie i z pasją.

Swoją osobą mogę pokazywać, że jestem aktywny sportowo. Pracuję na co dzień. Ożeniłem się na wózku, mam rodzinę. Nie ma barier. Najważniejsze żeby zacząć od siebie! – mówi Szymon Klimza – Ambasador Avalon EXTREME

SYLWESTER WILK

trener, medalista, ambasador Avalon EXTREME

Sylwester, uwielbia tatuaże, pokrywają już znaczną część jego ciała i ciągle pojawiają się nowe- ma do nich słabość to oczywiste. Ale to co napędza go na co dzień to SPORT, najlepiej w dużych dawkach! Skacze, biega, wspina się, trenuje i motywuje innych. Dołącz do niego!

Pokazujemy, że niczym się nie różnimy. Współpracuję z wieloma osobami z branży fitness i często jestem sprawniejszy od nich. To efekt treningów, pracy, determinacji i tego, że w jakimś momencie swojego życia zrobiłem pierwszy krok. Wystarczy zacząć! – mówi Sylwester Wilk – Ambasador Avalon EXTREME

AKTUALNOŚCI

INSTAGRAM

ANIA DERESZOWSKA na sesji zdjęciowej EKSTRAsprawni!

Ania na swoim instagramie o niepełnoprawnosci i łamaniu stereotypów!

Dziękujemy !

INSTAGRAM

ANTEK KRÓLIKOWSKI wspiera EXTRAsprawnych!

 

Antoni Królikowski mówi, że nic tak nie motywuje do działania jak spotkanie z ekipą Fundacji Avalon!

INTERNET

Portal REAL NEWS PL pisze o sesji zdjęciowej Avalon Extreme!

Zobaczcie co działo się na sesji oraz jakie gwiazdy gościliśmy na planie!

BLOG

SESJA EXTRAsprawnych! Nowy Wpis na blogu Avalon Extreme!

Odwiedźcie naszego bloga i zobaczcie efekty niesamowitej sesji zdjęciowej EXTRAsprawnych!

Zapraszamy!

INTERNET

MONIKA GOŹDZIALSKA wspieraniu kampanii charytatywnej EXTRAsprawni 2020

Sprawdzcie co Monika mówi o niepełnosprawności za kulisami sesji zdjęciowej EXTRAspranych!

KOZACZEK.PL

ANIA DERESZOWSKA o sytuacji osób niepełnosprawnych 

 

Ania Dereszowska w wywiadzie opowiada o sytuacji osób niepełnopsrawnych w Polsce.

TV

EXTRAspawni w SUPERSTACJI! Kulisy sesji w programie Z pierwszej strony

Monika Goździalska w swoim programie „Z pierwszej strony” opowiada o EXTRAsprawnych i swoim udziale w sesji. Sprawdzcie w SUPERSTACJI.

 

TV

Ambasador kampanii Sebastian Luty o przełamywaniu słabości!

Sebastian Luty w magazynie reporterów w Superstacji opowiada o swoim życiu i przełamywaniu barier!

INSTAGRAM

ANTEK KRÓLIKOWSKI na sesji zdjęciowej EXTRAsprawnych!

Zobaczcie kulisy sesji zdjęciowej na profilu Antka. Gwiazdy wspierają EXTRAsprawnych!

INSTAGRAM

ANIA DERESZOWSKA wspiera kampanie EXTRAsprawni!

 

Wspaniała sesja zdjęciowa z udziałem Ani w ważnej sprawie.

KOZACZEK

KOZACZEK  z wizytą na sesji zdjęciowej kampanii EXTRAsprani!

 Relacja kozaczka z planu sesji oraz wywiady z ambasadorami Fundacji Avalon.

 

TELEWIZJA

Ambasador kampanii EXTRAsprawni w TVN

Sylwester Wilk opowiada w dzień dobry TVN, o miłości i extrasprawności! 

Zobaczcie!

Pytając trójkę bohaterów kampanii, osób z niepełnosprawnościami, o ich słabości, w przekorny sposób chcemy pokazać, że wszyscy jesteśmy tacy sami, a największymi słabościami każdego z nas są nasze życiowe pasje.
Katarzyna Nicewicz – koordynator projektu Avalon EXTREME

Poprzez projekty Helpuj, Active, czy Extreme, umożliwiamy osobom z niepełnosprawnościami i przewlekle chorym „nowy początek”, wskazanie drogi ku aktywności, samorealizacji, niezależności i życiowej satysfakcji.
Krzysztof Dobies – dyrektor generalny Fundacji Avalon

Krzysztof Zalewski, który bez wahania podjął się wsparcia kampanii EXTRAsprawnych, nie ukrywa swojej satysfakcji z tego projektu – Bardzo się ucieszyłem, że mogę wziąć udział w tak ważnej, ciekawej i potrzebnej akcji. To prawda, początki są trudne i najtrudniej jest zacząć. Jak się jednak wykona pierwszy krok, z każdą chwilą jest łatwiej.

KAMPANIA EXTRASPRAWNI 2019

Chcemy zmienić myślenie o niepełnosprawności. Ideą projektu jest ukazanie, że sport uprawiany przez osoby z niepełnosprawnościami jest równie emocjonujący i godny uwagi, jak sport osób pełnosprawnych. Prezentujemy wysiłek i zaangażowanie sportowców z niepełnosprawnościami oraz sprawnych, uświadamiając widzom, że są one takie same.

Ciężka praca, pasja, dążenie do wyznaczonego celu łączą jednych i drugich. Chcemy podkreślić, że sport uprawiany przez osoby z niepełnosprawnością jest równie atrakcyjny i spektakularny.

KAMPANIA EXTRASPRAWNI 2018

Celem projektu było upowszechnianie pozytywnych postaw społecznych wobec osób z niepełnosprawnością i wiedzy dotyczącej niepełnosprawności. Pokazanie, że osoba z niepełnosprawnością nie jest gorsza od osoby pełnosprawnej. Ma takie same prawa i powinna mieć takie same możliwości rozwoju zarówno w sferze aktywności społecznej jak i chociażby sportowej.

Celem głównym jest pokazanie, że ograniczenia istnieją przede wszystkim w świadomości zarówno osób z niepełnosprawnością jak i pełnosprawnych.

KAMPANIA „EXTRASPRAWNI 2020 – WYSTARCZY ZACZĄĆ”
WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH