DOWNHILL

AVALON EXTREME DOWNHILL:

Downhill – to jedna z ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego, polegająca na indywidualnym zjeździe rowerem na czas po stromych, naturalnych stokach.

Ścieżki zjazdowe są często bardzo wąskie, kamieniste czy poprzecinane wystającymi korzeniami. Nierzadko są też urozmaicone uskokami o różnej wysokości (dropami), które są najbardziej widowiskowe, lecz są też powodem najbardziej niebezpiecznych wypadków w zjeździe.

Po raz kolejny Nasz Ambasador Sławomir Jędrzejko udowodnia że w sportach ekstremalnych istnieją ograniczenia tylko w głowie.

Na specjalnie skonstruowanym rowerze, przystosowanym do osoby niepełnosprawnej pokonuje bardzo trudne trasy, przełamując kolejne bariery psychiczne i fizyczne.

Emocje na wysokim poziomie gwarantowane.

 

Avalon Extreme Downhill

  • kolarstwo górskie
  • extremalne sytuacje
  • emocje gwarantowane

GOKARTY

W Polsce żyje około 4,7 mln osób z niepełnosprawnościami, co stanowi 12% ludności. Pomimo poważnych problemów z poruszaniem się , wielu z nich nie wyobraża sobie życia bez sportu.

Niepełnosprawność nie oznacza, że ktoś musi rezygnować z pozytywnej adrenaliny, jaką daje jazda rowerem. Wręcz przeciwnie. Dla tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń, stworzono ekstremalną odmianę kolarstwa górskiego, polegającą na zjeździe rowerem po stromych stokach. Od jakiegoś czasu także osoby z niepełnosprawnościami mogą ją uprawiać, a wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanym czterokołowym rowerom górskim. To idealna alternatywa dla osób, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim chcą przeżyć emocjonującą przygodę.

Avalon EXTREME udowadnia, ze  prawdziwy sport jest jeden!

GALERIA ZDJĘĆ